Likovni radovi naših učenika u Krapini i Zlataru

Autor: Snježana Romić, 7. 10. 2021.

Na dječjim  likovnim izložbama u Krapini i Zlataru početkom školske godine izloženi su radovi učenika naše škole iz prošle školske godine. U Krapini na izložbi "Kaj u pjesmi, riječi i slici" bili su radovi Mihaele Medvedec, učiteljica Sonja Labaš, Karla Krole, učiteljica Tanja Šurina, Gabrijela Slovenca, učiteljica Silvija Ilić te Dominika Martinića i Sare Iveković, učiteljica Ana Šuper.

Na izložbi "Čovjek čovjeku" u Zlataru bili su radovi Patricije Horvatek i Laure Žnidarec, učiteljica Tanje Šurina.

Čestitke našim malim umjetnicama i njihovim učiteljicama te im želimo puno kreativnih likovnih radova ove školske godine.