NOVE UPUTE HZJZ I MZO

Autor: Snježana Romić, 27. 2. 2022.

Vijest ima dokument u privitku

Dana 25. veljače 2022. objavljene su nove UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19 VEZANO UZ RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA UŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

VAŽNA NOVINA JE VEZANA UZ NOŠENJE MASKI ZA LICE:
Tijekom nastave u razredima maske nisu obavezne za učenike i djelatnike, ali ih učenici i djelatnici mogu i dalje nositi ako smatraju da su im potrebne, a preporučuju se svim učenicima i djelatnicima škole s kroničnim bolestima koje mogu dovesti do težih oblika bolesti COVID-19 ako im zdravstveno stanje omogućuje nošenje maske.
Maske su obavezne tijekom prolaska i boravka u zajedničkim prostorijama te u javnom i organiziranom prijevozu.

Priloženi dokumenti:
UPUTE_25.2.2022.pdf (267.64 KB)