NASTAVI JE KRAJ

Autor: Snježana Romić, 30. 6. 2022.

Zvono je utihnulo, učionice su prazne. Završila je nastava u školskoj godini 2021./2022.

Zadnji nastavni dan iskoristili smo za veselo zajedničko druženje uz pitalice, mozgalice za učenike razredne nastave. Ponovili smo sve što smo učili o ljetu i  veselimo se praznicima. Hvala pedagoginji i defektolonji na sastavljanju zanimljivih pitanja i vođenju programa.

Učenici predmetne nastave odmjerili su svoje znanje u kvizovima za 5. i 6. razred te 7. i 8. razred. Učiteljica Ančica Slaviček je sastavila pitanja u suradnji s ostalim predmetnim učiteljima, a sve je uspješno vodila Gabriela.

Bravo za sve koji su se okušali u natjecateljskim ekipama, a čestitke pobjednicima.

Krećemo na zasluženi odmor - neka je svima toplo i ugodno ljeto!