Foto radionica „Svijet u bojama“

Autor: Snježana Romić, 25. 7. 2022.

U srijedu, 20. srpnja 2022. godine je u prostorijama OŠ Lijepa naša u Tuhlju održana izložba fotografija nastalih na foto radionici „Svijet u bojama“.  Radionicu, održanu prošlog vikenda u Tuhlju uspješno je završilo 13 polaznika svih uzrasta čiji će se radovi moći razgledati i na Sajmeni dan u Tuhlju. Polaznici radionice pod vodstvom Sanje Grgić Ćurić i Nikole Ćurića imali su zadatak fotografirati motive Tuhlja, Tuheljskih Toplica i okolice. Najuspješniji radovi izloženi su u našoj osnovnoj školi, a polaznicima su dodijeljene diplome.

Fotografije su izložili i učenici naše škole: Gabriela Lepej, Lana Lepej i Dominik Dobrina. Voditeljica radionice pohvalivši izložene radove pozvala je polaznike da se i dalje bave fotografijom.