Zanimljiv sat Biologije

Autor: Administrator , 22. 2. 2017.

Kako izgleda sipa, čime se hrani, kako je građena, sve su to mogli uživo vidjeti i doživjeti učenici 7. razreda.  Učiteljica Biologije i Kemije Julija Jurin na sat Biologije donijela je sipu ulovljenu u našem moru te uživo učenicima približila i pojasnila karakteristike glavonožaca. Učenici su sa zanimanjem promatrali unutrašnju građu sipe, dok je Nikola pomagao učiteljici u seciranju.

Komentari učenika bili su…Zanimljiva nastava… Poučno. Praktično smo mogli vidjeti kako izgleda sipa…

Kolegica Julija također  je vrlo zadovoljna reakcijama učenika: Današnji sat  nastavak je našeg proučavanja životinja Jadranskog  mora. Na slijedećim satovima planiramo nastaviti s započetim aktivnostima gdje ću učenicima donijeti još neke morske stanovnike.