Održano županijsko natjecanje iz Matematike

Autor: Administrator , 2. 3. 2017.

U našoj školi je 28. 2. 2017. održano  županijsko natjecanje iz Matematike kojeg provodi  Agencija za odgoj i obrazovanje. Program dobrodošlice izveli su učenici  naše škole,  Alen  Javorić  Ilić  pozdravnim govorom Lepo bi pozdravil  te učenice  8. razreda  dramsko-scenskom igrom Kaj bu rekla kuma Dora pod vodstvom učiteljice Pavice Iveković. Tople riječi dobrodošlice prisutnima je uputila i ravnateljica Snježana Romić.

Ove godine na natjecanju iz Matematike sudjelovala su 33 učenika iz 14 osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije koje je pripremalo 22 mentora. Za povećanje broja učenika pozvanih na županijsko natjecanje iz Matematike  zahvaljujemo  dožupanici Jasni Petek i ravnateljici  škole Snježani Romić.  Ujedno  zahvaljujemo  izdavačkim kućama  Alfi, Profilu i Školskoj  knjizi koje su, uz Krapinsko-zagorsku županiju i OŠ Lijepa naša, osigurale  sredstva za nagrade učenicima koji su osvojili 1., 2. ili 3. mjesto.

Povjerenstvo za provedbu županijskog natjecanja iz Matematike ove godine činile su učiteljice Matematike: Dragica Šalković, Andreja Drašković, Ivana Severin, Ivančica Hopek-Kramar te Ančica Slaviček, ravnateljica Snježana Romić  i tajnica škole Marica Lunko.

Za vrijeme ispravljanja testova, učenicima je omogućen  organizirani posjet i razgled Termi Tuhelj te dvorca Mihanović, uz stručno vodstvo djelatnice Termi Tuhelj i Davora Žažara, učitelja knjižničara u našoj školi.

Svim učenicima kao i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima.

Predsjednica Povjerenstva:
Ančica Slaviček, prof.