Olimpijski dan

Autor: Administrator , 18. 9. 2017.

Tradicionalno pješačenje povodom Olimpijskog dana odradili smo u petak, 8. rujna. Destinacija je ove godine bio Kumrovec, a iako postoji više puteva iz Tuhlja do Kumrovca, odabrali smo najsigurniji, ali istovremeno i put gdje smo uživali u prekrasnim pogledima na naše Zagorje.

Osim bijelih majica, sendviča i grickalica, ponijeli smo i kišobrane i kabanice jer je vrijeme bilo poprilično neizvjesno. Međutim, osim lagane rosne kišice na jednom dijelu puta, oblaci su našu šetnju pratili poprilično pasivno. Nasreću.

U Kumrovcu smo imali zasluženi gablec, obišli Staro selo Kumrovec i staru školu koja se nalazi unutar postava muzeja. Tamo smo pogledali i vježbu prve pomoći školske ekipe Crvenog križa.

Složili smo se kako je to bilo odlično provedeno prijepodne, uz aktivno kretanje i druženje na svježem zraku.