Ujedinjeni u akciji “Za Danielove noge“

Autor: Administrator , 27. 9. 2017.

Humanitarna utrka „Za Danielove noge“ održana  protekle subote okupila je oko 50-ak trkača iz raznih dijelova naše Županije. Dionicu dugu 3,5 km od Tuheljskih Toplica do Tuhlja trkači su pretrčali s plemenitim ciljem prikupljanja sredstava za nabavu robotskog odijela kako bi se  18-godišnjem Danielu Plašću iz Zlatara stradalom u prometnoj nesreći omogućilo hodanje. Za utrku se prijavilo stotinjak trkača koji su uplatom kotizacije u iznosu od 50 kuna, potpomogli nabavu robotskog odjela potrebnog Danielu. U akciju su se uplatama kotizacije uključili djelatnici naše škole, a  učenik 8. razreda Erik Hercigonja i knjižničar Davor Žažar istrčali su humanitarnu utrku od Tuheljskih Toplica do Tuhlja. Podsjećamo, svi koji se žele uključiti u akciju te Danijelu pomoći da prohoda mogu to učiniti putem žiro računa za donacije na:

IBAN HR6123600003510127408

Za uplate iz inozemstva – BIC ZABAHR2X