ŽUPANIJSKI KROS

Autor: Administrator , 26. 10. 2017.

U Krapinskim Toplicama je 25. listopada 2017. godine održano natjecanje u županijskom krosu. U konkurenciji 95 dječaka 5. i 6. razreda iz 25 škola ekipa u sastavu: Alen Javorić Ilić (9. mjesto), Luka Sušec (10. mjesto), Luka Mlinarić (13. mjesto) i Santon Žnidarec (49 mjesto) osvojila je 2. mjesto.

U konkurenciji 26 škola, između 101 dječaka 7. i 8. razreda ekipa u sastavu: Mihael Štih odlično 4. mjesto), , Filip Pavlinić (11 mjesto), Karlo Pavlinić (32. mjesto) i Antun Slaviček (49. mjesto) osvojila je 4. mjesto.

Djevojčice 7. i 8. također su se natjecale i bile uspješne osvajanjem 7. mjesta u konkurenciji između 21 škole i 78 natjecateljica. Bravo za Anu Marić (9. mjesto), Antoniju Kralj (32 mjesto), Eriku Šokota (35.mjesto) i Mateju Tušak (36. mjesto).

Čestitke svim krosašima i krosašicama i učiteljici Mariji Kožinec.