Zimske radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

Autor: Administrator , 20. 12. 2017.

Dragi učenici,

zimske praznike možemo provesti u istraživanju i učenju kroz zabavu i igru. Naša škola u suradnji s Krapinsko-zagorskom županijom  i ove godine organizira radionice za darovite, talentirane i motivirane  učenike.

Budite Mali znanstvenici u radionici učiteljice Ane Šuper 10. siječnja 2018. godine od 9 do 12 sati. Radionica je organizirana za učenike od  1. do 4. razreda.

Ili istraživači u radionici Otkrijmo blaga svijeta, učitelja Augustina Knežića. U radionicu se mogu uključiti učenici od 5. do 8. razreda. Radionica je 10. siječnja 2018. od 9 do 12 sati.

Ako volite zagonetke, rebuse i logičke igre, uključite se u radionicu Male mudrice, pedagoginje Natalije Knezić-Medvedec, 9. siječnja 2018. godine od 9 do 12 sati. Radionica je za učenike od 3. do 6. razreda.

Molimo Vas da se prijavite voditeljima radionica do petka, 22. prosinca 2017.

Ravnateljica:
                                                                           Snježana Romić, dipl. uč.