Tuheljski osnovci učili o vatrogastvu

Autor: Administrator , 7. 2. 2018.

Proteklog je petka u prostorijama Vatrogasnog doma u Tuhlju održana edukacija djece o vatrogastvu. Edukaciji su prisustvovali učenici od 1. do 4. te 8.-og razreda OŠ Lijepa naša. Tuheljske školarce su u osnove vatrogastva uputili vatrogasac Kristijan Mustač, vatrogasac 1. klase Filip Horvatin i vatrogasni časnik Ivan Šurina. Učenici su se upoznali sa poviječću tuheljskog vatrogastva, naučili kako se ponašati u situaciji kada dođe do požara, koga nazvati te kako olakšati  posao vatrogascima. Učenici su se također s posebnim zanimanjem upoznala i s vatrogasnom opremom.

(dž)