Dječji fašnik u Tuhlju

Autor: Administrator , 12. 2. 2018.

Nasmijano, šareno rasplesano fašničko poslijepodne organizirali su DRUŠTVO “NAŠA DJECA“ TUHELJ i OŠ Lijepa naša. Prostor OŠ Lijepa naša u petak 9. veljače zauzele su vesele maškare koje su se družile uz nasmijano predstavljanje, igre, glazbu i ples. Svaka maska koja se predstavila dobila je nagradu-slatki paketić. Žiri u kojem je bilo troje djece i dva roditelja odabrao je i podijelio nagrade za najoriginalniju, najneprepoznatljiviju, najrasplesaniju i masku po izboru žirija. Cijeli program vedro i snalažljivo vodili su Ronilac (knjižničar Davor Žažar), Harry Potter (Anja) i Skaterica (Lana).  Sve su budno pratili te pljeskom i osmjesima nagradili roditelji. Svi maskirani i nemaskirani osladili su se krafnama i sokovima.

Pripremu i aktivnosti pomogli su organizirati i provesti kao volonteri djelatnici škole i DND TUHELJ.  Aktivnost je financirana iz podrške projektima Općine Tuhelj.