Naše učenice koje su članice Mažoretkinja Dubrovčan osvojile Kup Hrvatske na 5. Državnom prvenstvu mažoret timova u Vodicama!

Autor: Administrator , 31. 5. 2018.

U Vodicama se održavalo 26. i 27.05.2018. godine održavalo 5. Državno prvenstvo mažoret timova. Sudjelovalo je ukupno 16 timova sa preko 500 mažoretkinja u preko 150 koreografija. Mažoretkinje Dubrovčan predstavile su se sa 15 koreografija u tri skupine, kadeti, juniori i seniori. Od ukupno 15 koreografija osvojeno je 15 medalja. Osim osvojenih medalja seniorke Mažoretkinja osvojile su dugo očekivani Kup Hrvatske osvojivši tri prva mjesta u tri kategorije; defile, tradicionalna i moderna koreografija.

Veseli nas i čestitamo našim učenicama na osvojenim medaljama. Želimo im daljnji uporan i marljiv rad te njima i Mažoretkinjama Dubrovčan nove uspješne nastupe.