Obuća za školu

Autor: Administrator , 28. 6. 2018.

STARTAS OBUĆA ZA ŠKOLARCE - U svojoj boji školu osvoji!

Borovo je razvilo liniju Startasa pod nazivom Back to School, namijenjenu školarcima.

Startas Back to School izrađene su ručno, od prirodnih materijala,  stopostotnog pamuka i prirodne gume od kaučuka, koja se izrađuje u tvornici BOROVO u Vukovaru.

Cvičke razlikuje od klasičnih Startas tenisica je elastična traka postavljena umjesto vezica, rasteže se prilikom obuvanja i formira prema dječjoj nozi. Dostupne su u brojevima od 30 – 42 po cijeni od 89,00 KN/Par u bijeloj, crnoj, plavoj, rozoj, ljubičastoj i crvenoj boji.

U ponudi su i tenisice u plavoj, crnoj, crvenoj i bijeloj boji od 42 do 47 po cijeni od 119,00 KN/Par.

Treba izmjeriti dužinu uložne tabanice na nekoj postojećoj obući ili usporediti kojoj dužini i broju odgovara Startasu ili u najbližoj Borovo trgovini ustanoviti odgovarajuću veličinu.

Ako ste zainteresirani za nabavu takve obuće/papuča za školu molimo da se javite u upravu škole do 5.7.2018. godine. Uplata u tajništvu škole do 20.8.2018.