Dan kravate

Autor: Administrator , 19. 10. 2018.

Hrvatska – domovina kravate. Ne radi se samo o nazivu zajedničkog projekta brojnih institucija naše države i ustanove Academia Cravatica, već i o nečemu na što smo kao učenici naše škole jako ponosni.

Danas ste se lako mogli zabuniti i pomisliti da ste zalutali u nekakvu poslovnu tvrtku, ali ne! Svi su učenici, pa tako i učitelji i osoblje škole, obilježili današnji službeni Dan kravate, 18. listopada, noseći taj povijesni dodatak oko vrata. Od predugih do onih sa šljokicama, naši su učenici nosili različite dizajne i kreacije. U svakom slučaju, dobra tema za razgovor uz užinu.

S obzirom na veliku uspješnost i dobar izgled, ovaj bi se trend lako mogao nastaviti i u drugim danima.

Laura Žlender