Mir i dobro

Autor: Administrator , 5. 12. 2018.

POGLEDAJ: https://www.youtube.com/watch?v=pYaE7LnkF3E

Akcija će se provoditi u mjesecu prosincu 2018. godine i siječnju 2019. godine, u suradnji PU krapinsko – zagorske i Županijskog vijeća za prevenciju u lokalnoj zajednici KZŽ, koje je osnovano s ciljem provođenja brojnih preventivnih akcija kojima se nastoji spriječiti kriminalitet, ovisnost, ali i svi drugi oblici devijantnog ponašanja. U Vijeću za prevenciju Krapinsko – zagorske županije su predstavnici odgojno – obrazovnih i zdravstvenih institucija, Krapinsko – zagorske županije i Policijske uprave, znači, koji provode različite preventivne programe tijekom cijele godine.

Priloženi dokumenti:
Brosura_Mir_i_dobro.pdf (1.71 MB)