Organizacija nastave od 18. siječnja 2021.

Autor: Snježana Romić, 15. 1. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Nastava u drugom polugodištu počinje 18. siječnja 2021. godine (ponedjeljak).

Prema stavu MZO-a i  Odluci Župana KZŽ (u privitku),  učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) imat će nastavu prema modelu C, odnosno na daljinu, u svojim Microsoft Teams virtualnim učionicama.

Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) imat će nastavu prema modelu A, odnosno učenici dolaze u školu. Nastava počinje u 8:15 prema ranijem rasporedu sati.

Prijevoz učenika organiziran je u dolasku kao u 1. polugodištu (polazak sa početnih stanica je od 7:45 do 8:00 prema ranijem rasporedu. Odlazak učenika iz škole je nakon 5. sata u 12:35 s parkirališta škole.

Sve daljnje informacije svi će učenici dobiti od svojih razrednih i predmetnih učitelja.

Svima želim uspješan rad uz puno radosnih trenutaka suradnje i zajedništva u stvarnom i virtualnom svijetu!

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_nacinu_odrzavanja_nastave_od_18.1.2021..pdf (320.99 KB)