Dan učitelja

Autor: Administrator , 7. 10. 2021.

I ove smo godine zajedničkim druženjem i istraživanjem skrivenih bisera naše okolice obilježili Dan učitelja! Po završetku nastave krenuli smo do Klanjca koji se još bljeskao na suncu bojama tek nedavno završenih dana Klanječke jeseni. Posjetili smo Franjevački samostan i Studio Galerije Antuna Augustinčića. Saznali smo puno o životu i radu poznatog kipara, razgledali muzejski depo i postojeću izložbu.

Naše druženje zaokružili smo zajedničkim ručkom svih zaposlenika škole.  Bila je to prilika da se prisjetimo svih učitelja koji jesu ili su bili dio naših života kao i prijašnjih zaposlenika naše škole.

Knjižničar Davor Žažar