Dobro došli na stranice OŠ Lijepa naša

Popis obveznih i izbornih udžbenika i drugih dopunskih nastavnih sredstava

Autor: Snježana Romić, 4. 7. 2020.

Poštovani roditelji,

ovdje se nalazi popis obveznih i izbornih udžbenika te pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava koji će se koristiti u školskoj godini 2020./2021.

1. razred 5. razred
2. razred 6. razred
3. razred 7. razred
4. razred 8. razred

Sve obvezne udžbenike nabavlja škola iz sredstava koje osigurava Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Radni materijali (radne bilježnice, radne zbirke – ako nema radne bilježnice) nabavljaju se sredstvima Krapinsko-zagorske županije i Općine Tuhelj, a atlasi za Povijest i Geografiju u 5. razredu te radne kutije za Tehničku kulturu od 5. do 8. razreda osigurava Općina Tuhelj (obojana polja).

Molimo roditelje da nabave likovne mape te zbirke u razrednoj nastavi (označeni su žuto na dnu popisa).

Svi udžbenički kompleti dočekat će učenike na klupama prvog dana nastave, 7. rujna 2020. godine.

Skrećemo pozornost da udžbenike, tablete, ostala dopunska i pomoćna sredstva koje kupuje/osigurava škola, učenici su dužni na kraju školske godine vratiti u školu.

Naputak za uporabu i vraćanje

Priloženi dokumenti:
1._razred.pdf (212.35 KB)