Dobro došli na stranice OŠ Lijepa naša

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Autor: Snježana Romić, 3. 9. 2020.

Pred svima nama je školska godina puna izazova. Učenici naše škole vraćaju se u svoje školske klupe u ponedjeljak 7.9.2020. U prilogu/privitku obavijesti nalaze se Provedbene upute za učenike i roditelje.

Nastava počinje u 8:15 i traje do 11:30.

Prvog dana dolazak učenika putnika odvija se kao i prošlih godina. Polazak s polaznih stanica:

T.Toplice - Mihalić - Koletić – Tuhelj                        7:50

Vidikovec - Črešnjevec -Tuhelj                                7:45

M. Erpenja - B.Gorica - Trsteno – Tuhelj                  8:00

Glogovec                                                               7:55

Prosenik(Seljački dom)-(Totić) - Ratkajec-Tuhelj       7:50

Pristava- (odvojak Ilići)-Tuhelj                                 8:00

a povratak prvog nastavnog dana je nakon 4. sata nastave u 11:40. U autobusima, kombijima, za učenike je propisano da nose maske, a djeca iz iste obitelji i istog razreda molim da sjede skupa ili bliže jedni drugima.

Učenici ulaze u školu jedan po jedan, održavajući razmak i čekajući u redu ispred ulaza. Učenici 1., 4., 6., 7 ulaze na donji ulaz, a 2., 3., 5., i 8.razreda na gornji ulaz. Na ulazu učenici dezinficiraju obuću i ruke,  papuče za školu presvlače u garderobi  gdje u ormariću odlažu svoje stvari i odlaze u matičnu učionicu u kojoj će stalno boraviti i u kojoj je osigurana propisana socijalna distanca i mjere zaštite, stoga na nastavi neće morati nositi maske, a učitelji će dolaziti u njihove učionice.

Učenici 1. razreda će sa jednim svojim roditeljem doći u školu u ponedjeljak u 8.15.

Roditelji ne ulaze u školsku zgradu.

Molim roditelje da za prvi dan osiguraju masku za svoje dijete, a za dalje će dobiti u školi. Maske su obvezene na hodnicima škole i u prijevozu.

Školska kuhinja će početi s radom prvog nastavnog dana, u ponedjeljak.

Učenici će nakon povratka u školu preuzeti udžbenike i radni materijal (udžbenike za učenike 1. razreda prvog dana preuzimaju roditelji), a roditelji će potom potpisati odgovarajući revers, te zajedno s učenicima voditi brigu o pravilnom korištenju i čuvanju udžbenika koji se na kraju nastavne godine vraćaju.

Najmlađim učenicima želim dobrodošlicu, ostalima sretan povratak u školske klupe, a svima uspješnu školsku i nastavnu godinu!

Sve nas veseli ponovni susret!

Snježana Romić

Priloženi dokumenti: