Dobro došli na stranice OŠ Lijepa naša

Hrvatski olimpijski dan

Autor: Snježana Romić, 18. 9. 2020.

U četvrtak, 10. rujna obilježili smo obljetnicu utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora, odnosno, Hrvatski olimpijski dan. Učenici od prvog do osmog razreda prošetali su Tuhljem u bijelim majicama, ali ovog puta svaki razred posebno u sklopu nastave Tjelesne i zdravstvene kulture i Prirode i društva. U pratnji razredne nastave bile su razredne učiteljice, a u pratnji predmetne nastave učiteljica Tjelesne i zdravstvene kulture, Marija Kožinec. U novim uvjetima, svaki razred krenuo je svojom rutom kroz mjesto. Na taj smo način i mi sudjelovali u širenju olimpijskih vrijednosti, etičkih i moralnih standarda  u svijetu sporta i promicanju zdravlja.