Natjecanja i smotre

Školsko natjecanje 2016./2017.

Autor: Administrator , 23. 2. 2017. 12:01

ŠKOLSKO NATJECANJE 2016./2017.

Pohvaljujemo sve učenike i učenice, mentore i mentorice na uloženom trudu tijekom priprema i postignutim rezultatima. Najuspješnijima čestitamo, a pozvanim na daljnje razine natjecanja (žuto polje) želimo puno uspjeha.

MJESTO

Gita Šurina

Mia Horvatin

6.

Učenici predloženi prema ostvarenim rezultatima nakon školskog natjecanja za županijsku razinu.

Odlični šahisti

Autor: Administrator , 9. 12. 2016. 11:56

U organizaciji Županijskog školskog sportskog Saveza Krapinsko-zagorske županije u ponedjeljak je u OŠ Oroslavje održano Prvenstvo osnovnih škola KZŽ-e u šahu. U jakoj konkurenciji naše ekipe odlično su predstavljale Školu. U konkurenciji dječaka naši dečki Antun Slaviček, Karlo Sušec i Silvio Trnjar, 7.r., Andrija Slaviček, 8. te Alen Javorić Ilić, 5. razred, zauzeli su odlično 3. mjesto.

Naše Veronika Barlović, Veronika Iveković i Karolina Kuhar, 8.r., Antonija Kralj 7. te Anja Petrinec 5. razred, hrabro su nastupile protiv puno jačih protivnica. Čestitam dečkima na odličnom 3. mjestu te svima na sportskoj borbi. Čestitke njihovom mentoru, učitelju Muradifu Muharemoviću koji ih je pripremao.

VELIKI USPJEH NAŠIH UČENIKA U KROSU!

Autor: Administrator , 9. 12. 2016. 12:09

U Krapinskim Toplicama na županijskom natjecanju u krosu, 27. listopada 2016. godine, postignuti su odlični rezultati. Naš Martin Vahtarić postao je ŽUPANIJSKI PRVAK osvojenim 1. mjestom u konkurenciji dječaka 7. i 8. razreda, a cijela ekipa je također 1. U ŽUPANIJI od 20 ekipa koje su se natjecale. I ostali dečki su bili odlični jer su zauzeli 6. mjesto Ivan Iveković, 13 mjesto Andrija Slaviček i 53 mjesto Davor Banjšak između 77 natjecatelja. Čestitke našim županijskim prvacima i učiteljici Mariji Koženec.

U konkurenciji ekipa 5. i 6. razreda između 23 ekipe naši su zauzeli zapaženo 4. mjesto. Ivan Žnidarec bio je 23., Alen Javorić Ilić 24., Luka Sušec 25. a Luka Pukljak bio je na 60. mjestu u konkurenciji između 86 natjecatelja.

Djevojčice 7. i 8. također su se natjecale i bile uspješne osvajanjem 8. mjesta u konkurenciji 16 ekipa i 77 natjecateljica. Bravo za Anu Marić, Leu Tušak, Antoniju Kralj i Anu Ilić.

BRAVO za sve natjecatelje i natjecateljice i učiteljicu Mariju Kožinec.

NOGOMET! – prolaz u 2. kolo

Autor: Administrator , 9. 12. 2016. 12:11

Prvo kolo nogometnog natjecanja u organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza odigrano je 17.10.2016. godine. Ekipa naše škole u sastavu: Davor Banjšak, Ivan Erdelić, Ivan Iveković, Andrija Slaviček, Marko Švigir, Igor Ilijaš, Antonio Majerić, 8 razred i Karlo Pavlinić, Filip Pavlinić i Mihael Štih, 7. razred, uspješno je prošla prvo kolo uvjerljivim pobjedama.

REZULTATI:

TUHELJ - OŠ LIJEPA NAŠA : KUMROVEC - OŠ JOSIPA  BROZA        6 : 1
SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. : STUBIČKE T.- OŠ STUBIČKE T. 3:2
TUHELJ - OŠ LIJEPA NAŠA -:SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.             4 : 0
TUHELJ - OŠ LIJEPA NAŠA - STUBIČKE T.- OŠ STUBIČKE T.            7 : 3
STUBIČKE T.- OŠ STUBIČKE T. : KUMROVEC - OŠ JOSIPA  BROZA   1:2
KUMROVEC- OŠ JOSIPA  BROZA : SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.     2:2 (2:3)

Plasman u 2. kolo - TUHELJ - OŠ LIJEPA NAŠA i SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.

Čestitke svim članovima ekipe i učiteljici Mariji Kožinec želimo dobar nogomet i uspješne rezultate u drugom kolu.

BRAVO!!!