Školom upravlja Školski odbor. Školski odbor donosi odluke o usvajanju svih zakonima propisanih akata: školskog Statuta, pravilnika, Kurikuluma, Godišnjeg plana i programa rada i drugih.

Čini ga sedam članova:

Ivana Cvetko (predsjednik),

Valentina Žitnik (zamjenica predsjednika),

Natalija Knezić-Medevedec,

Nenad Sušec,

Marko Brozović,

Ana-Marija Hercigonja,

Mladen Lončarić.

Školski odbor obavlja poslove za koje je kao tijelo upravljanja ovlašteno zakonom i provedbenim propisima, donosi Statut i opće akte, rješava kadrovske i financijske probleme, razmatra i donosi Kurikulum te Godišnji plan i program rada škole. Prati cjelokupan rad škole te donosi odluke, rješenja zaključke, razmatra izvješća o odgojno-obrazovnim rezultatima rada i daje prijedloge i mišljenja o pojedinim pitanjima važnim za rad i sigurnost u školi.