Zaključci sa sjednica Vijeća roditelja

1. sjednica Vijeća roditelja održana je dana 28.09.2017. s početkom u 17:30 sati

Za predsjednika Vijeća roditelja jednoglasno je izabran gospodin Željko Gorupić,

a za zamjenika Damir Tušak.

Ø  Vijeće roditelja jednoglasno daje pozitivno mišljenje o Školskom  kurikulumu i Godišnjem planu i programu rada škole za 2017./2018.

Ø  Usvojen je prijedlog za oslobađanje 10 učenika za besplatnu školsku kuhinju u školskoj godini 2017./2018.

Raspravljano je o:

-        novom redu vožnje autobusa i prijevozu učenika

-        o informatičkoj opremljenosti u informatičkoj učionici

-        aktivnostima i uključivanjima djece u aktivnosti i natjecanja za vrijeme praznika

2. sjednica Vijeća roditelja održana je dana 29.01.2018. s početkom u 17:30 sati

Ø  Vijeće roditelja razgovaralo o uspjehu učenika u prvom polugodištu.

Ø  Vijeće roditelja ravnateljica je upoznala s Izvješćem o stanju sigurnosti i provođenju preventivnih programa i mjera zaštite prava učenika u Školi te je usvojeno je kao informacija na znanje.

Ø  Raspravljano je o: opremanju škole računalima i interaktivnom pločom, potrebnim ulaganjima u školu i izradi potrebne dokumentacije za buduće projekte.

3. sjednica Vijeća roditelja održana je dana 21.02.2018. s početkom u 17:00 sati

Ø  Vijeće roditelja daje jednoglasnu suglasnost za prijavu Škole za izvođenje eksperimentalnoga programa „Škola za život“.