JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU ZEMLJIŠTA

Autor: Snježana Romić, 25. 8. 2023.

Osnovna škola Lijepa naša, Tuhelj 54, 49215 Tuhelj, tel. 049/556-218

e-mail: ured@os-lijepa-nasa-tuhelj.skole.hr

objavljuje

J A V N I   N A T J E Č A J ZA PRODAJU ZEMLJIŠTA

Predmet prodaje je nekretnina označena kao k.č. br.159/3 k.o. Tuhelj, oranica, površine 2.928 m2,   upisana u z.k.ul.br.1206 k.o. Tuhelj u vlasništvu Osnovne škole Lijepa naša.

Nekretnina se nalazi u građevinskom području naselja Tuhelj, zona stambene i mješovite namjene-neizgrađeni dio. Nepravilnog je izduženog oblika u smjeru istok-zapad, sa istočne strane širine oko 15 m, dužine oko 128 m,. Teren je u blagom padu iz smjera sjeverozapada prema jugoistoku, pokriven travom. Pristup nekretnini omogućen je odvojkom iz ulice Tuhelj, preko k.č. 159/1 i 159/2.

Početna kupoprodajna cijena nekretnine koja je predmet prodaje iznosi 24.741,52 EUR/186.415,00 kuna (fiksni tečaj: 7.53450).

Ponuda i prilozi dostavljaju se u zatvorenoj omotnici na adresu: Osnovna škola Lijepa naša, Tuhelj 54, 49215 Tuhelj, s naznakom „Ponuda za kupnju zemljišta – ne otvarati“.

Ponude s istaknutom nižom cijenom neće se smatrati valjanima. U slučaju da isti ponuditelj
dostavi više ponuda, valjanom će se smatrati isključivo ponuda s najvećim iznosom
ponuđene cijene.

Krajnji rok predaje ponuda je 8. 9. 2023.

Klikom na označeno: tekst Javnog natječaja, možete preuzeti cjeloviti tekst Javnog natječaja koji se nalazi na mrežnoj stranici škole, na oglasnoj ploči Osnovne škole Lijepa naša i na oglasnim mjestima Općine Tuhelj.