Školska sportska dvorana

28. travnja 2022. - NOVA OBAVIJEST!

Škole mogu iznajmljivati prostor sportskih dvorana uz poštivanje važećih epidemioloških mjera. Za upite obratite se na broj:    049556-218 ili 091/4541377

Dopis osnivača je u privitku.

Uputama za sprečavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezno uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022. od 26. kolovoza 2021. godine propisano je da su u školskim sportskim dvoranama dopušteni:

1. Treninzi športskim klubovima za sve dobi i kategorije sportaša uz preporuku da se treninzi održavaju sa stalnim grupama nepromijenjenog sastava
  2. Treninzi školskih sportskih klubova u kojima sudjeluju učenici različitih razreda

Citiranim uputama ne preporučuju se sportska natjecanja u zatvorenom te se u epidemiološkom smislu na zatvorenom primjenjuju odgovarajuće preporuke za sport ako su na snazi.

Nisu dopušteni treninzi rekreativaca u školskim dvoranama.

VAŽNA OBAVIJEST - jesen 2020.!

ZBOG NEPOVOLJNE EPIDEMIOLOŠKE SITUACIJE NA PODRUČJU KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE DO DALJNJEG SE OBUSTAVLJA KORIŠTENJE ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE OD STRANE VANJSKIH KORISNIKA.

KAD SE STVORE POVOLJNI UVJETI DVORANA ĆE SE PONOVNO IZNAJMLJIVATI.

Dopis dostavljen od strane osnivača - Krapinsko-zagorske županije nalazi se u privitku.

OPĆE INFORMACIJE

Školska sportska dvorana koristi se od siječnja 2010. godine.

Površina parketnog prostora  dvorane iznosi 716 m2 . Dvorana ima mogućnost pregrađivanja na dva dijela.

IGRALIŠTA U DVORANI:

• košarka: 28  x 15 m /1x