Obavijest o odabiru agencije

Autor: Snježana Romić, 14. 11. 2019. 12:21

Sukladno članku 12. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14. i 81/15.) obavještavamo Vas da je za organizaciju višednevne školske ekskurzije 7. razreda (Javni poziv 1-2019), odabrana turistička agencija SPECTAR PUTOVANJA d.o.o. Odluka o odabiru donesena je 13.11.2019. godine većinom glasova nazočnih roditelja i učitelja koji su sudjelovali na zajedničkom roditeljskom sastanku roditelja OŠ Veliko Trgovišće, OŠ Lijepa naša i PŠ Dubrovčan u PŠ Dubrovčan.

S poštovanjem

Predsjednik Povjerenstva:                                                                         Ravnateljica:

Augustin Knežić, prof.                                               Snježana Romić, mag.prim.educ.

[više]

OBAVIJEST O ODABIRU PONUDA I POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivan Vlašić, 5. 11. 2019. 08:03

Temeljem članka 14. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14. i 81/15.) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za izvođenje višednevne školske ekskurzije 7. razreda OŠ Lijepa naša i OŠ Veliko Trgovišće na sjednici održanoj 4.11.2019. objavljuje

POPIS

ODABRANIH PONUDA (broj Poziva 1 ) ZA IZVANUČIONIČKU NASTAVU

KOJE ĆE BITI PREDSTAVLJENE NA RODITELJSKOM SASTANKU

1. SPEKTAR PUTOVANJA d.o.o.
  2. DND-RADOST DJECI d.o.o.

Roditeljski sastanak na kojem će biti predstavljene ponude održat će se dana 13.11.2019. s početkom u 18:00 sati u prostorijama Područne škole Dubrovčan, u Dubrovčanu 130.

[više]

Javni poziv za prikupljanje ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivan Vlašić, 15. 10. 2019. 10:54

Slijedom odredbi Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih  aktivnosti izvan škole ( Narodne novine br. 67/2014., 81/2015. )  pozivamo Vas na dostavu ponuda za organizaciju i realizaciju  školske ekskurzije učenika  7.  razreda Osnovne škole Veliko Trgovišće i Osnovne škole Lijepa naša Tuhelj.

Javni poziv je otvoren u vremenu od 15.10. – 25.10.2019.

Javni poziv

Organizacija višednevne izvanučioničke nastave Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 81/15) objavljujemo poziv za organizaciju izvanučioničke nastave planirane školskim kurikulumom. Ponuditelji su obvezni dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom “Javni poziv – ne otvaraj” i brojem  ponude. Rezultati odabira ponude biti će objavljeni na mrežnim stranicama Škole.

Javni poziv

Obrazac poziva

POZIV NA DOSTAVU PONUDA

za predmet nabave: Nabava novih udžbenika za školsku godinu 2019./2020.

Dana 11.07.2019. godine Osnovna škola Lijepa naša objavljuje poziv za dostavu ponuda za navedeni predmet nabave.

U prilogu se nalazi potrebni dokumenti.