Školom upravlja Školski odbor. Školski odbor donosi odluke o usvajanju svih zakonima propisanih akata: školskog Statuta , pravilnika, Kurikuluma, Godišnjeg plana i programa rada i drugih.

Školom upravlja Školski odbor. Čini ga sedam članova:

Danijel Sporiš (predsjednik),

Ivana Cvetko (zamjenica predsjednika),

Martina Bišćan,

Marija Tkalec,

Natalija Knezić-Medevedec,

Ančica Slaviček,

Davor Žažar.

Školski odbor obavlja poslove za koje je kao tijelo upravljanja ovlašteno zakonom i provedbenim propisima, donosi Statut i opće akte, rješava kadrovske i financijske probleme, razmatra i donosi Kurikulum te Godišnji plan i program rada škole. Prati cjelokupan rad škole te donosi odluke, rješenja zaključke, razmatra izvješća o odgojno-obrazovnim rezultatima rada i daje prijedloge i mišljenja o pojedinim pitanjima važnim za rad i sigurnost u školi.