OBAVIJEST O POČEKU NASTAVE ŠKOLSKE GODINE 2023./2024.

Autor: Snježana Romić, 31. 8. 2023.

Dragi naši učenici i roditelji!

S radošću vas obavještavam da nastava počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine 8:15. Prijem prvašića i roditelja uz kratak program dobrodošlice je u zajedničkom prostoru škole - donji ulaz.

Udžbenici i radne bilježnice/zbirke učenici će preuzeti u školi kod svojih razrednica/razrednika na 1. satu pa svi trebaju imati torbe, bilježnicu i pribor za pisanje. Molim da se udžbenici i radne bilježnice omotaju te se na njih stave naljepnice s imenom, prezimenom i razredom učenika.

Školski autobusi kreću s polaznih stanica (molim tolerirati malo raniji ili kasniji polazak) okvirno u:

7.55 Sv. Križ               7.55 Glogovec          7.55 Pristava          7.55 Trsteno

7.45 Vidikovec           7.45 Črešnjevec (brijeg kod Horvateka)  7.55 Prosenik

Raspored odvoza iz škole:

Ponedjeljak - svi odlaze u 12:00 sati

Utorak, srijeda, četvrtak i petak u 13:00 i 13:40

RASPORED SATI ZA PREDMETNU NASTAVU U PONEDJELJAK, 4. RUJNA:

Sve ostale informacije učenici će dobiti u školi kao i raspored za prvi tjedan nastave.

Raduje nas početak rada u novoj školskoj godini, suradnje i zanimljive aktivnosti.

DOBRO DOŠLI U ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

Ravnateljica:

Snježana Romić