Poštovani roditelji budućih učenika 1. razreda naše osnovne škole!

Autor: Administrator , 12. 2. 2024.

Ove godine prvi puta donesena je Odluka da će se upis u 1. razred  osnovne škole u školskoj godini 2024./2025. provoditi elektroničkim putem, korištenjem Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole.

Više može pročitati na web stranici Krapinsko-zagorske županije na slijedećoj poveznici.

Sve detaljnije informacije roditelji će dobiti na roditeljskom sastanku 13.ožujka 2024. (srijeda) u  17 sati u prostorima Škole.

Pregled za upis u 1. razred za našu školu planiran je za 22. i 23. travnja 2024. (ponedjeljak i utorak) prema rasporedu koji će roditeljima biti prezentiran na roditeljskom sastanku.

Upisno povjerenstvo