JEDAN CVIJET ZA MOJU ŠKOLU

Autor: Administrator , 7. 5. 2012.

Povodom Dana planeta Zemlje organizirana je velika akcija zahvaljujući kojoj smo uredili okoliš oko škole. Ove su nam godine u akciji uvelike pomogli i roditelji učenika. Svaki je učenik od 1. do 8. razreda donio po jedan cvijet u školu. Akcija sadnje cvijeća je organizirana u dva termina- učenici nižih razreda su zasadili cvijeće koje su donijeli u ponedjeljak, 23. travnja, a učenici viših razreda, u petak 27. travnja. Dok su djevojčice sadile cvijeće oko škole, dječaci su bili raspoređeni na čišćenje okolnih mjesta. Čisti okoliš Tuhlja, dijela Trstena, Pristave i Prosenika te šarene gredice cvijeća oko škole, dokaz su uspješne akcije i veliki ponos svih sudionika.

Akcija je još jednom pokazala kako se zajedničkim snagama djece i odraslih puno toga može ostvariti.

Posebno zahvaljujemo roditeljima što su donirali sadnice cvijeća, pa čak i izradili drvene tegle. Od srca vam svima hvala na pomoći i što ste se rado odazvali ovoj akciji!