Zimska škola informatike

Autor: Administrator , 4. 12. 2015.

Srednja škola Krapina je domaćin Zimske škole informatike u vremenu od 3.01 - 10.01. 2016. godine. Radionice će biti trodnevne (4., 5. i 6. siječnja te 7.8. i 9. siječnja. Prijave traju do 21. prosinca, a 22. prosinca će biti objavljen konačni raspored na web stranicama škole. Nakon 22. prosinca moći će se prijaviti samo nepopunjene radionice.
Škola je besplatna za sudionike. Sudionici koji će redovno pohađati izabrane im teme, dobivaju potvrdu od Hrvatskog saveza informatičara, a oni koji su se posebno istakli dobivaju pohvale i nagrade.

Letak - Zimska škola informatike 2016.

Raspored radionica

Prijavu za radionice mogu učenici i nastavnici napraviti sami online preko linka na www.krik-kr.hr ili www.ss-krapina.hr, odnosno mailom na zimska.skola.informatike@gmail.com