OŠ Jabukovac predani PAKETIĆI PRIJATELJSTVA

Autor: Snježana Romić, 22. 9. 2021.

Predstavnici Dječjeg vijeća općine Tuhelj i Vijeća učenika OŠ Lijepa naša posjetili su na Svjetski dan mira 21. rujna OŠ Jabukovac pokraj Petrinje. Krajem prošle školske godine, a povodom 185 godina školstva u tuheljskom kraju odlučili su pokrenuti akciju Paketić prijateljstva „Mislimo na vas“ i za svoju obljetnicu darivati druge. Prikupljeno je gotovo 100 paketića koje su predali ravnateljici Jadranki Novak i učenicima. U Jabukovcu su proveli veselo vrijeme upoznajući školu i družeći se s novim poznanicima. U pratnji djece bila je ravnateljica škole koja je predsjednica DND Tuhelj Snježana Romić, vozač općinskog vozila koje je prevozilo paketiće Mario Cvrtila i član DND Tuhelj i predsjednik Općinskog vijeća Općine Tuhelj Robert Romić.

Svima smo poželjeli mirno tlo i dogovorili buduću suradnju.