Dječja mašta, boja i kist – volonterska akcija #ajmoLAG

Autor: Snježana Romić, 18. 11. 2021.

U subotu 13. studenoga završena je ovogodišnja aktivnost u okviru programa #ajmoLAG 2021. Oslikana je škarpa nasuprot ulaza u Dječji vrtić Potočić Tuheljski. Volontere/i DND TUHELJ, dječjeg vrtića i osnovne škole, njih petnaestero djece i odraslih, dječje ideje pretočili su u veselu sliku. Aktivnosti je koordinirala predsjednica DND TUHELJ Snježana Romić, ravnateljica škole, uz ravnateljicu dječjeg vrtića Anu Ricijaš.

Akcija je provedena u suradnji, DND Tuhelj, Dječjeg vrtića Potočić Tuheljski i OŠ Lijepa naša, a financirana je iz sredstava dobivenih na natječaju LAG Zagorje-Sutla za volonterske akcije.