Valentinovo

Autor: Administrator , 17. 2. 2022.

Tradicionalno, 14. veljače je dan kada obilježavamo Valentinovo. Naša tradicija dugo godina je bila Srcolovka, ali zbog epidemioloških mjera zamijenili smo je razrednim igrama i aktivnostima.

Učenici 8. razreda puštali su glazbu preko zvučnika za vrijeme odmora, a po školi su se slale tajne ljubavne poruke. Školski poštari dostavili su primateljima ljubavne poruke točno u podne.

Učenici su se na satovima igrali, razgovarali i pisali o ljubavi. U školi se mogao čuti smijeh i vidjeti radosna lica što je ipak pokazatelj da se čak i u ovim čudnim vremenima možemo veseliti i uživati u danu.

Lana Supina, 8. razred