Nagrađeni naši "KLOKANOVCI"

Autor: Snježana Romić, 4. 5. 2022.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 17. ožujka  2022. godine u našoj školi po 14. puta  održano je Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica“. Natjecali su se učenici od 2. do 8. razreda njih ukupno 24,  po kategorijama kako propisuje natjecanje.

Prema propozicijama natjecanja, nagrađeni su oni učenici koji ulaze u 10 % najboljih natjecatelja u državi po kategorijama.

Nagrađeni su: Nika Fiket, 2. razred (mentorica učiteljica Pavica Iveković) i Karlo Krolo, 5. razred (mentorica učiteljica Ančica Slaviček).

Zanimljivi zadaci te kreativne dosjetke i mozgalice siguran su put koji učenike privlači matematici. Čestitke svim natjecateljima, njihovim mentorima, a posebno nagrađenim učenicima.

učiteljica matematike Ančica Slaviček