RED VOŽNJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA

Autor: Snježana Romić, 21. 9. 2020.

Poštovani roditelji i učenici!

Prilagodili smo uvjete rada u školi poštujući preporuke HZJZ i MZO kako bi sačuvali zdravlje i učenicima osigurali najlakši način rada u učionicama. Zato je svaki razred u svojoj učionici, poštuje vrijeme rada za vrijeme satova, odmore te odlazak na obrok u blagovaonicu u pratnji učitelja prema dobivenom rasporedu.

Nakon dva tjedna nastave uskladili smo rasporede sati i od danas, 21. rujna krećemo po stalnom rasporedu koji su učenici dobili od svojih razrednika. Također je usklađen i red vožnje školskog autobusa, odnosno odlazak učenika iz škole. U prijevozu je obavezno nošenje zaštitnih maski i dezinfekcija ruku. Učenike autobus uzima/ostavlja na dogovorenim stanicama kao i prošle godine. Raspored odlaska autobusa sa školskog parkirališta:

ponedjeljak                    12:10 i 13:35

utorak, četvrtak i petak  12:10 i 14:20

srijeda                             13:35 i 14:20

Hvala što se držimo novih pravila ponašanja.