Osmaši volonteri

Autor: Snježana Romić, 30. 10. 2020.

U petak, 23.10.2020., učenici 6. i 8. naše škole uključili su se u volontersku akciju u sklopu projekt DND Tuhelj i OŠ Lijepa naša "Zid i stepenice nose poruke". Projekt je financiran s 3.000 kn iz sredstava LAG Zagorje-Sutla i nastavak je projekta "VolontirAJMO - jačanje kapaciteta lokalnih zajednica za volontiranje".

Akcija je trajala 3 sata, dovršeno je bojanje jednog zida u školi i obojane su stepenice-tribine vanjskog školskog igrališta. Voditelji volontera bili su predsjednica DND Tuhelj Snježana Romić i učitelj, voditelj programa Građanskog odgoja i obrazovanja Augustin Knežić. Svi volonteri dobili su majice i osvježenje. U pripremi tribina za bojanje pomogli su domar Josip i spremačica Marina.