Sve što znamo o ljubavi jest da je ljubav sve

Autor: Administrator , 24. 2. 2012.

Ljudi veliju da se na Valentinovo ftičeki ženiju. Jesu li se i ove godine ptičice ženile, ne možemo sa sigurnošću reći, ali ono što vam možemo potvrditi je sljedeće- u školi su se na Valentinovo zaista parovi birali. A ženidba? Hjoj, za to smo još premladi! Nakon svima nama omiljenih skraćenih satova, uslijedila je prava zabava- naš uvijek kreativan knjižničar u školu je doveo Srcolovku. U svakome razredu natjecatelj ili natjecateljica trebali su odabrati svog favorita na temelju odgovora koje su čuli. Moramo napomenuti da su pitanja bila pomno osmišljavana i birana, a na njih su kandidati davali nadasve maštovite odgovore. Parovi koji su se na taj način odabrali, sudjelovali su kasnije u plesu s balonima i jabukama. Nakon kandidata Srcolovke na plesnom podiju su se okušali i predstavnici nižih razreda te pokazali svoje plesne talente. Da sve bude regularno, brinula se naša voditeljica Lucija Kuhar, a da se djeci zornije pojasne pravila igre Srcolovke, u njoj su sudjelovali i učitelji.

Doduše, naša srcolovka neće biti emitirana na televiziji, ali zato sve detalje možete vidjeti u Galeriji slika!