Bedaki noriju saki dan, a pametni samo na Fašnik!

Autor: Administrator , 24. 2. 2012.

Mi pametni smo norili ovo leto samo v nedelju, 19. veljače na našem mesnom fašniku. Okupljanje je bilo u školi gdje smo obukli maske te se u povorci uputili prema centru Tuhlja. Na pozornici nas je dočekala simpatična vila te svim razrednim maskama zaželjela dobrodošlicu. Kak je dobro v Tuhlju za Fašnik, čulo se več po celom svetu, pa su stoga razne maske i ove godine pohrlile u naš kraj. Na pozornici su se redom smjenjivali ljudi, životinje i stvari. Bilo je tu beba, zečeva, indijanaca, licitarskih srca, svatova i tipične zagorske svadbe s krasnom starom, tj, mladom, pingvina, pravog pravcatog cirkusa, pa čak i Meksikanaca. Naš dječji fašnik su na kraju začinili kuhari. Kaj su sve u loncu kuhali, sva sreća da su se besplatni krafljini delili!

Fašnik je već iza nas, ali se po školi i dalje čuju glasine da se s vremena na vrijeme dobra vila ukaže djeci uvijek na istome mjestu- u školskoj knjižnici. Imate neostvarenih želja? Pa što još čekate?- trk u našu knjižnicu!

Kak nam je dobro bilo, nek vam slike veliju!