Dobro došli na stranice OŠ Lijepa naša

Putujemo Amerikom!

Autor: Administrator , 22. 11. 2021.

Osmi razred ove godine kreće na jedinstveno putovanje SAD-om. Ne, nije riječ o novom dokumentarcu poznatog televizijskog novinara, riječ je o seriji radionica koje će voditi predavačice Američkog Instituta iz Zagreba! Tako će naši osmaši imati priliku upoznati američku kulturu i civilizaciju kroz niz zabavnih aktivnosti koje je Američki institut objedinio pod nazivom Travelling Through America. Alexandra i Sabina prošli su nas petak povele na Havaje, a to je tek samo početak ovog divne putopisne pustolovine! Bit će to prilika za novim i drugačijim načinima učenja, komunikacije s izvornim govornicima i upoznavanjem jedne druge kulture! S veseljem iščekujemo iduće susrete!

Galerija slika