Hrvatski olimpijski dan

Autor: Snježana Romić, 15. 9. 2022.

Nakon nastave, a prije popodnevnog pljuska, pješačenjem smo obilježili Hrvatski olimpijski dan. Mi smo ga obilježili u četvrtak, 8. rujna, a kalendarski je datum 10. rujna kada je utemeljen Hrvatski olimpijski odbor. Učenici razredne nastave pješačili su do Tuheljskih Toplica. Posjetili su dvorac Mihanović, a slobodno vrijeme proveli u novouređenom parku kod autokampa. Učenici predmetne nastave zaputili su se do nekadašnje geodetske piramide (Banjske Gorice). Brzog koraka uspjeli smo pobjeći kiši, ali i uživati u pogledu na zagorske brege, otkriti neke nove puteljke oko škole i družiti se na svježem zraku!

Medijska grupa