Radovi naših kreativaca na izložbama

Autor: Snježana Romić, 3. 10. 2022.

Početkom nastave pročitali smo vesele vijesti – rezultate likovnih natječaja na koje smo slali radove krajem prošle školske godine.

Na dječjoj likovnoj izložbi „Kaj u pjesmi, riječi i slici“ u Krapini izloženi su radovi naše škole iz prošle školske godine. Na izložbi imaju radove: Antonio Felja, Nika Fiket i Josip Žlender, Petar Šurina, Nika Haramina, Antonio Sporiš, Lea Harcet, Dina Javorić Ilić, Nika Ilijaš, Robert Bednjanec, Mia Iveković i Ivan Šaronja, učiteljica Pavica Iveković, Nikola Žitnik, Izabela Tramišak i Tesa Pukljak, učiteljica Tanja Šurina, Magdalena Hohnjec, učiteljica Silvija Ilić te Mihaela Medvedec, učiteljica Sonnja Labaš.

Za izložbi „Čovjek čovjeku“ u Zlataru su radovi: Mia Božić, učiteljica Silvija Ilić i Nika Ilijaš, učiteljica Pavica Iveković.

Čestitam svim učenicima i učiteljicama čiji su radovi izloženi.