Hvala na danima provedenim u kolektivu OŠ Lijepa naša

Autor: Snježana Romić, 20. 10. 2022.

Kolektiv naše škole 14. listopada zahvalilo je za dane provedene u kolektivu škole dugogodišnjoj kuharici Mileni Poljanec i kolegi Augustinu Knežiću.

Naša teta Milena stigla je iz Slovenije te nakon zaposlenja u Tuheljskim toplicama zaposlila se u školi. S osmijehom na licu i grlenim smijehom dočekivala je učenike i dijelila im slasne obroke. Želimo da je prati zdravlje, a odlazak u mirovinu da je samo jedno novo skretanje u životu, bogato uspjesima, novim iskustvima, navikama i prijateljstvima.

Također smo se oprostili od učitelja Augustina Knežića koji je pronašao novo radno mjesto knjižničara u OŠ Bistra. Žao nam je što više neće u kolektivu i među djecom širiti pozitivu, osmjehe i podrške svakome kome je trebalo. Sretno mu na novom radnom mjestu.