„Uživajmo u različitosti“

Autor: Administrator , 3. 4. 2012.

U petak, 30. ožujka je osnovna škola Stubičke Toplice bila domaćin 5. Županijske smotre  projekata Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za demokratsko građanstvo i ljudska prava. Na županijskoj smotri je predstavljeno ukupno 11 projekata u kategorijama razredne, predmetne nastave te srednje škole. Učenici naše škole (Lucija Kuhar, Petra Poljanec, Tea Podjveršek Cervadiku, Mario Barlović te Paula Petrinec) uspješno su predstavili projekt „Uživajmo u različitosti“ te zahtjevne suce ostavili bez teksta.

Donosimo vam i sažeti komentar sudaca u sastavu: Dunja Špoljar, Renata Čandrlić, Dragica Slakoper Lisica:

Izvrsno za kvalitetno provođenje „viška vremena“ i reduciranje neprihvatljivog ponašanja.

Odličan tijek projekta i prezentacija.

Preporuka: Proširiti poruke projekta na odrasle (roditelje, učitelje...)

Ocjena projekta - izvrstan

Predsjednica županijskog povjerenstva za provođenje smotre, gđa Snježana Romić istaknula je kako su svake godine projekti sve kvalitetniji zahvaljujući podrškama koje imaju u školama, vrijednim mentorima i učenicima“ te je svih 11 projekata odmah prijavljeno i za Državnu smotru u Zagrebu.