1. puta sudjelovali na natjecanju u rješavanju SUDOKU zadataka

Autor: Administrator , 10. 11. 2022.

U petak, 4. studenoga 2022. učenici naše škole prvi puta su sudjelovali na školskom natjecanju u rješavanju SUDOKU zadataka. Organizator je hrvatska Mensa u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje, koja organizira natjecanje u rješavanju SUDOKU za osnovne i srednje škole. U rješavanju logičkih i problemskih zadataka sudjelovali su sljedeći učenici: Franka Ilić (4. razred), Andrija Žitnik (4. razred), Marta Iveković (5. razred), Lena Ljubić (5. razred), Karlo Krolo (6. razred), Sara Koprivnjak (7. razred) i Hana Šurina (8. razred).

S osvojenih 49 bodova učenik Andrija Žitnik stekao je pravo sudjelovanja na Regionalnom natjecanju koje će se održati 26. studenog 2022. u Zagrebu.

Čestitke svim natjecateljima, a Andriji želimo puno sreće na Regionalnom natjecanju.

učiteljica Ančica Slaviček