Nagrada za Martin rad "Neka krene od mene"

Autor: Snježana Romić, 2. 12. 2022.

Na kreativnom natječaju Foruma za slobodu odgoja Oboji svijet, Marta Iveković učenica 5. razreda, osvojila je nagradu za rad Neka krene od menePoruka Martinog rada je „Promjena je u meni i kreće od mene!“ Čestitke Marti i mentorici, defektologinji Valentini Žitnik.

Natječaj je namijenjen učenicama i učenicima diljem Hrvatske s ciljem promišljanja i djelovanja u promociji tolerancije, prihvaćanja različitosti, nenasilne komunikacije, mirnog rješavanja sukoba te aktivnog sudjelovanja u školi i zajednici. Ove godine na natječaju je sudjelovalo gotovo 1000 učitenika i učenica uz mentorstvo 219 učitelja i učiteljica.