Županijsko natjecanje u graničaru

Autor: Snježana Romić, 26. 4. 2023.

U srijedu 19. travnja 2023. u OŠ Zlatar Bistrica održano je Županijsko natjecanje u graničaru za učenike 4. razreda i mlađi. Učenici nastupaju u mješovitom sastavu. Našu su školu predstavljali učenici trećeg (Patricija Haramina, Lea Harcet, Nika Ilijaš, Mia Iveković, Dominik Pavlinić, Tamara Penezić, Josip Žlender) i četvrtog razreda (Luka Horvatek, Marin Ilijaš, Leon Marić, Sebastijan Ovčarić, Andrija Žitnik). Na natjecanju je sudjelovalo 8 škola podijeljenih u 3 skupine. Naši su učenici ovoga puta snage odmjerili s vršnjacima iz OŠ Mače i OŠ Gornje Jesenje. Pobijedili smo učenike OŠ Gornje Jesenje, a izgubili od OŠ Mače. Čestitamo učenicima na poštenoj borbi i pokazanom sportskom duhu. Pobjednici natjecanja su zasluženo, bez izgubljenog seta, bili učenici OŠ Augusta Cesarca iz Krapine. Time su se plasirali na Državnu poluzavršnicu (regija Sjever). Njima želimo sreću u daljnjem tijeku natjecanja, a našim učenicima i voditeljici Mariji Kožinec još više uspjeha dogodine!