PREDAVANJE ZA RODITELJE!

Autor: Snježana Romić, 27. 4. 2023.

Poštovani roditelji,

pozivamo Vas na stručno predavanje doc.dr.sc. Lane Ciboci Perša; Mediji bez nasilja

u utorak, 2. svibnja 2023. u 17 sati u prostoru školske blagovaonice.

Predavanje je namijenjeno roditeljima učenika od 3. do 8 razreda.  Sastavni je dio projekta „Pazi snima se!“ koji je  škola prijavila Ministarstvu znanosti i obrazovanja te dobila financijska sredstva za njegovu provedbu u sklopu  Školskog preventivnog programa.

Cilj projekta, ali i predavanja je educirati roditelje i učitelje kako pomoći djeci da upoznaju važnost svih vrsta medija, odgovorno se ponašaju na njima te ih koriste u svrhu edukacije, a ne isključivo zabave ili mjesta na kojima se događa nasilje.

Veselimo se Vašem dolasku!

Ravnateljica:

Snježana Romić, mag.prim.educ.

Doc. dr. sc. Lana Ciboci Perša zaposlena je na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Predaje kao vanjska suradnica i na Fakultetu hrvatskih studija te na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Potpredsjednica je Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu, udruge civilnog društva koja je posvećena neformalnom medijskom obrazovanju djece, roditelja, nastavnika i stručnih suradnika.

Više informacija možete pronaći na web stranici Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu čiji je glavni projekt „Djeca medija”    https://djecamedija.org/brosure