NAKON 40 GODINA PONOVNO U ŠKOLI

Autor: Administrator , 25. 4. 2012.

Kako je to kad se učitelji ponovno vrate u školu nakon 40 godina?

Dobro raspoloženi, vedra duha i puni riječi hvale prošle su subote bivši učitelji ove škole ponovno prošetali školskim hodnicima. Prisjećajući se kako je stari dio škole izgledao u vrijeme kada su oni ovdje radili, ostali su ugodno iznenađeni vidjevši koliko se toga promijenilo kroz ovih četrdesetak godina- od samog naziva škole, zgrada, učionica, okoliša škole, a i cijelog mjesta. Oduševljeni današnjim izgledom škole, istaknuli su kako im je drago što se odmah vidi da škola zajedno sa mjestom diše i živi punim plućima. Pohvalili su sadašnje učitelje i ravnateljicu na entuzijazmu i predanosti poslu i naglasili kako su ponosni što su i oni dali svoj doprinos i ostavili trag u prošlosti, na kojem se je škola u Tuhlju dalje nastavila razvijati. Svidjela im se uređenost okoliša škole, kao i nova sportska dvorana te su naglasili i važnost Općine s kojom škola očigledno dobro surađuje.

Riječi nisu dovoljne kako bi se opisalo oduševljenje ovih učitelja, ali zato slika puno više govori. Gdin Rudolf Tramišak (glazbena kultura), gđa Gordana Pavičić (njemački jezik), gđa Anđela Horvat (razredna nastava), gđa Jasmina Tramišak (likovna kultura) i gđa Renata Vukojević (razredna nastava)-  Hvala vam na posjeti i velika hvala na lijepim riječima! Veselimo se i nadamo ponovnom susretu!